Privātuma politika

Kādus personīgos datus mēs apkopojam un kāpēc mēs tos savācam

Komentāri

Kad apmeklētāji atstāj komentārus vietnē, mēs apkopojam datus, kas parādīti komentāru formā, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūkprogrammas lietotāja aģentu virkni, lai palīdzētu surogātpasta atklāšanai.

Gravatar pakalpojumam var tikt piešķirta anonimizēta virkne, kas izveidota no jūsu e-pasta adreses (ko sauc arī par hash), lai redzētu, vai jūs to izmantojat.

Gravatar pakalpojumu konfidencialitātes politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Kad komentārs ir apstiprināts, jūsu komentāra kontekstā jūsu profila attēls ir redzams publikai.

Mediji

Ja augšupielādējat attēlus vietnē, jums nevajadzētu augšupielādēt attēlus ar iegultiem atrašanās vietas datiem (EXIF GPS), kas iekļauti. Tīmekļa vietnes apmeklētāji var lejupielādēt un izvilkt vietnes datus no tīmekļa vietnes attēliem.

Kontaktformas

Informācija, kas iesniegta, izmantojot mūsu veidlapas saziņas veidlapas, tiek nosūtīta uz mūsu uzņēmuma e-pastu.
Kamēr mēs turpinām iesniegt piedāvājumus klientu apkalpošanas nolūkos, tie nekad netiek izmantoti mārketinga nolūkos vai kopīgi ar trešajām pusēm.

Sīkdatnes

Atstājat komentāru mūsu vietnē, jūs varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un vietni sīkdatnēs. Tie ir jūsu ērtībai, tādēļ, ja atstājat citu komentāru, jums nav jāaizpilda jūsu informācija. Šīs sīkdatnes ilgs vienu gadu.

Ja jums ir konts un jūs piesakāties šai vietnei, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma pieļauj sīkfailus. Šajā sīkdatnē nav nekādu personas datu, un to aizliedz, aizverot pārlūkprogrammu.

Kad jūs piesakāties, mēs arī izveidosim vairākus sīkfailus, lai saglabātu jūsu pieteikšanās informāciju un ekrāna izvēli. Pieejas cepumi ilgst divas dienas, un ekrāna iespēju cepumi ilgst gadu. Ja izvēlaties "Atcerēties mani", jūsu pieteikšanās process turpināsies divas nedēļas. Ja izrakstīsies no sava konta, pieteikšanās sīkfaili tiks noņemti.

Ja rediģējat vai publicējat rakstu, jūsu pārlūkprogrammā tiks saglabāts papildu sīkfails. Šajā sīkdatnē nav ietverti nekādi personas dati un vienkārši tiek parādīts raksts, kuru tikko rediģējāt. Tas beidzas pēc 1 dienas.

Tīmekļa vietnes pārlūkošanas statistika
Mēs pastāvīgi pilnveidojam vietni un cenšamies pēc iespējas vienkāršāk izmantot to. Šim nolūkam ir jāzina, kāda informācija ir vispiemērotākā vietņu apmeklētājiem, cik bieži viņi izveido savienojumu, kādu pārlūku un ierīci viņi lieto, kāds saturs tiek lasīts galvenokārt, no kāda reģiona apmeklētājiem nāk un līdzīgi demogrāfiskie dati un statistika.

Savāc šo informāciju, izmantojot automātisku rīku, ko sauc par Google Analytics. Tas ļauj reģistrēt un analizēt, kā apmeklētāji izmanto vietni.
Varat uzzināt vairāk par to, kā darbojas Google Analytics, un informāciju, ko tā šeit ļauj apkopot un analizēt.  https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800
Mēs izmantojam šos datus, pamatojoties uz mūsu likumīgām interesēm kā uzņēmumiem, lai uzlabotu mūsu izpratni par klientu vajadzībām un vēlmēm, lai pastāvīgi uzlabotu mūsu pakalpojumus un uzlabotu klientu piekļuvi informācijai, kuru mēs publicējam.​

Jūs jebkurā brīdī varat atspējot savu datu apkopošanu pakalpojumā Google Analytics, kā aprakstīts šeit - https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Logs

Serveris, kas vada vietni, var arī ierakstīt serverī veiktos pieprasījumus, piemēram, atvērto tīmekļa adresi, ierīci un pārlūku, kuru izmantojat, jūsu IP adresi, piekļuves datumu un laiku. Šie dati tiek izmantoti tikai tehniskiem mērķiem - tas ir, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes pareizu darbību un drošību un izmeklētu iespējamos drošības incidentus.​

Šo datu vākšanas un izmantošanas pamatā ir mūsu likumīgās intereses nodrošināt tīmekļa vietnes tehnisko pieejamību un drošību.​

Sīkdatnes

Tāpat kā daudzas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietņu darbību apmeklētājiem un sniegtu vietnei informāciju.

Sīkdatne ir mazs teksta fails, kas tiek glabāts datorā (vai pa tālruni vai jebkuru citu ierīci, kas ir savienota ar internetu), kad apmeklējat vietni. Sīkfailus saglabā apmeklētāja datora pārlūks tādā apjomā, kāds tas ir norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē vietni.​

Mēs izmantojam sīkfailu datus, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes tehnisko funkcionalitāti. Ja sīkdatnes tiek izmantotas, lai atcerētos savas izvēles vai statistikas nolūkos, juridiskais pamats ir jūsu piekrišana.​

Sīkdatnes tiek ievietotas jūsu ierīcē tikai tad, ja jūs piekrītat, ja vien sīkdatnes nav nepieciešamas tīmekļa vietnes stingri tehniskai darbībai. Tomēr ņemiet vērā, ka, ja jūs nepiekrītat izmantot sīkdatnes, dažas tīmekļa vietnes funkcijas var nedarboties pareizi vai arī vispār nedarbosies.​

Sīkdatņu veidi
Ir divi dažādi sīkfailu veidi: sesijas sīkfaili un pastāvīgi sīkfaili.

Sesijas sīkfaili tiek uzglabāti tikai īslaicīgi laikā, kad apmeklējat vietni. Sesijas cepumi izzudīs, kad jūs izslēgsit vietni vai aizverat savu pārlūkprogrammu.

Pastāvīgi sīkfaili noteiktu datumu datorā saglabā failu. Mājas lapa izmanto noturīgus sīkfailus, lai uzraudzītu jūsu navigāciju tīmekļa vietnē un apkopotu statistikas datus.

Daži no šiem pastāvīgajiem sīkdatnēm ir trešās puses sīkfaili no tīmekļa analīzes firmām un citām trešām personām, kas iesaistītas, lai pārraudzītu navigāciju vietnē.

Mēs izmantojam automātisku rīku, ko sauc par Google Analytics. Tas ļauj mums ierakstīt un analizēt to, kā apmeklētāji izmanto vietni. Varat uzzināt vairāk par to, kā darbojas Google Analytics, un informāciju, ko tā mums ļauj apkopot un analizēt šeit - https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800.

Tiesības atspējot sīkdatnes

Ja jūs nepieņemat sīkfailus, varat mainīt sava pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Varat mainīt brīdinājumus, kad sīkdatne tiek nosūtīta uz jūsu datoru, vai arī jūs varat bloķēt visus sīkfailus.

Jūs varat kontrolēt un / vai izdzēst sīkfailus, kā vēlaties - sīkāku informāciju skatiet vietnē http://www.youronlinechoices.com/. Jūs varat izdzēst visus sīkfailus, kas jau ir jūsu datorā, un jūs varat iestatīt lielāko daļu pārlūkprogrammu, lai novērstu to ievietošanu. Bet, ja jūs to izdarīsit, jums, iespējams, būs manuāli jāpielāgo dažas preferences ikreiz, kad apmeklējat vietni, bet daži pakalpojumi un funkcijas var nedarboties.

Varat jebkurā brīdī atspējot datu apkopošanu pakalpojumā Google Analytics, kā aprakstīts šeit - http://tops.google.com/dlpage/gaoptout/.

Iegultais saturs no citām vietnēm

Šajā vietnē ietvertie raksti var ietvert iegulto saturu (piemēram, videoklipus, attēlus, rakstus utt.). Iegultais saturs no citām vietnēm notiek tāpat kā tad, ja apmeklētājs ir apmeklējis citu vietni.

Šīs vietnes var apkopot datus par jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešās puses izsekošanu un pārraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā tīmekļa vietnē.

Datu apstrādes ilgums

Mēs izmantojam apkopotos statistikas datus analīzes veikšanai līdz trim gadiem.

Sīkfaili parasti ir derīgi īslaicīgi (dienā, nedēļā vai mēnesī), lai gan dažos gadījumos tie var būt derīgi līdz diviem gadiem.

Datu subjekta tiesības

Sazinoties ar mums pa e-pastu, jūs varat izmantot savas tiesības:
pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem
pieprasīt labot jūsu personas datus
pieprasīt dzēst jūsu personas datus
ja nepieciešams, atsaukt piekrišanu jūsu personas datu apstrādei.

Dažos gadījumos jums var būt tiesības pieprasīt personas datu apstrādes ierobežojumu vai iebilst pret jūsu personas datu apstrādi.
Jūs varat izmantot savas tiesības saskaņā ar piemērojamo ES un vietējo likumu prasībām.

Ja pēc jūsu pieprasījuma personas dati tiek izdzēsti, mēs saglabāsim tikai tādas informācijas kopijas, kas ir nepieciešamas, lai aizsargātu mūsu vai trešās personas likumīgās intereses, izpildītu valdības rīkojumus, atrisinātu strīdus, novērstu problēmas vai izpildītu jebkuru ar jums noslēgtu vienošanos mums.
Jūs varat atspējot sīkfailus pēc jūsu pārlūka iestatījumiem vai apmeklējot šeit:

https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/
http://www.youronlinechoices.com/
https://www.facebook.com/policies/cookies/